Strona główna | Pytania i odpowiedzi


Pytania i odpowiedzi


Czy 1,29 zł brutto/min. to całkowity koszt rozmowy?

Tak, stawka 1,29zł brutto/min, to całkowity koszt 1 minuty połączenia z 703 203 202 wraz z rozmową zagraniczną. Nieważne skąd
i dokąd dzwonisz - płacisz tylko tyle i nic więcej.

Jak to możliwe, że połączenia przez Haloeuropa są tak tanie?

Dzięki zastosowaniu technologii telefonii internetowej. Jest ona znacznie tańsza od tradycyjnej a zapewnia taką samą jakość rozmów. Nie mamy również kosztów drukowania zdrapek, podpisywania umów, które ponosi użytkownik korzystając z konkurencyjnych połączeń.

Czy w Haloeuropa trzeba płacić za rozmowę również swojemu operatorowi? Czy nie zapłacę czasami 1,29 zł + opłata dodatkowa za połączenie z 703 203 202?

Nie. Koszt 1,29 zł/min to całkowity koszt za połączenie z 703 203 202 oraz za rozmowę.

Jak korzystać z usługi Haloeuropa?

Aby dzwonić tanio z Haloeuropa, wystarczy skorzystać z tej instrukcji: zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub komórki (ORANGE) na numer 703 203 202, po usłyszeniu komunikatu wybierz tonowo 00 + kierunkowy kraju i numer osoby do której dzwonisz. Całkowity koszt to 1,29 zł brutto (1,05 zł netto) za minutę połączenia. Żadnych ukrytych kosztów.

W jaki sposób zapłacę za połączenia?

Koszt rozmowy zostanie doliczony do Twojego rachunku telefonicznego. Zestawienie rozmów pojawi się na zwykłym rachunku Twojego operatora.

Do jakich krajów mogę dzwonić?

Korzystając z numeru Haloeuropa możesz dzwonić do tych krajów, które zostały wyszczególnione w tabeli dostępnych kierunków. Po szczegóły kliknij tutaj »

Czy mogę dzwonić spoza Polski?

Nie. Połączenie z wybranym kierunkiem zagranicznym może być nawiązane tylko na terenie Polski.

Czy muszę się gdzieś rejestrować, podpisywać dodatkowe umowy?

Absolutnie nie. Nie musisz podpisywać żadnych dodatkowych umów, kupować kart, wpłacać pieniędzy, czy też konsultować się z Twoim operatorem telefonicznym. Każdy może korzystać z usługi Haloeuropa.

Czy ceny się różnią, w zależności od pory dnia czy dni wolnych od pracy?

Nie. Ceny są stałe, zawsze dzwonisz jednakowo tanio!

Od kiedy rozpoczyna się naliczanie opłaty?

Opłata naliczana jest od momentu rozpoczęcia połączenia z numerem 703 203 202.

Kto może korzystać z usługi?

Połączenie dostępne jest dla abonentów: TP S.A., Orange, Exatel, Telenet, GTS, Pilicka Telefonia, dataCom, Dialog, Netia oraz El-net.